Baciuškos skirtumas bendroje įskaitoje šiek tiek sumažėjo, V. Žala finišą pasiekė tamsoje © ZUMAPRESS.com nuotr.

Rokas Baciuška dešimtąją Dakaro dieną taikė šiek tiek labiau koncervatyvią taktiką.

Motobagių įskaitoje greičio ruože tauragiškis užėmė 4-ąją vietą, nuo lyderio Gerardo Farreso Guell atsiliko 2 minutes ir 30 sekundžių.

Antrąją vietą užėmė Marekas Goczalas, o trečiąją – Erikas Goczalas, kuris šiek tiek priartėjo prie Roko Baciuškos bendroje įskaitoje.

Skirtumas tarp lenko ir lietuvio bendroje įskaitoje dabar siekia 3 minutes ir 40 sekundžių.

Vaidotui Žalai, tuo tarpu, diena galiausiai baigėsi. Kaip pats sportininkas skelbė, jis finišą pasiekė važiuodamas per kopas ir be šviesų.

Galutinė sportininko vieta šiame greičio ruože – 48-a. Gintas Petrus finišavo aukštoje 29-oje vietoje.

114 kilometrų greičio ruožą automobilių klasėje laimėjo Sebastianas Loebas, kuriam tai buvo antroji pergalė per dvi dienas.