Užsienio žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Tarptautinė automobilių federacija (FIA) susidomėjo „Mercedes“ bolido priekinio sparno lankstumu.

Po Ispanijos GP buvo daug kalbama apie lankstų galinį „Red Bull“ komandos bolido sparną. Galų gale FIA nusprendė sugriežtinti galinio sparno testus, kuriuos atlieka nuo Prancūzijos GP.

Jei praeityje „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas ne kartą reiškė nepasitenkinimą dėl lankstaus galinio varžovų sparno, tai „Red Bull“ atstovai vis bandė atkreipti dėmesį į priekinį „Mercedes“ sparną. Pastaroji ekipa pasiekė savo - sulaukė griežtesnių testų. O dabar, panašu, „Red Bull“ nusprendė pasekti varžovų pavyzdžiu ir siekia, jog būtų griežčiau tikrinami priekiniai bolidų sparnai.

Vokietijos žiniasklaidoje skelbiama, kad „Red Bull“ kreipėsi į FIA dėl priekinio „Mercedes“ bolido sparno.

„FIA ketina imtis veiksmų. Yra pakankamai video medžiagos. Mes tikimės, jog bus imtasi tokių pat veiksmų, kokių buvo imtasi dėl galinių sparnų. Dabar laukiame ką pasakys FIA“, - duodamas interviu „Sky Germany“ sakė „Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko.

Tuo tarpu „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas užsiminė apie tai, jog komandai galbūt teks sukurti standesnį priekinį sparną.

„Galbūt ir bus kas nors sukurta. Norėtume, kad jis būtų standesnis“, - trumpai situaciją komentavo T. Wolffas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos