Daugumos F-1 komandų pasiruošimas kitų metų sezonui tik įsibėgėja. Bet internete jau pasirodė, kaip manoma, realaus 2022 m. „Formulės-1“ bolido nuotraukos.

Būtent nuo kitų metų įsigalios naujas techninis reglamentas, tad bolidų išvaizda stipriai pasikeis.

Kadangi bus grįžta prie „žemės efekto“, didžiąją prispaudžiamosios jėgos dalį užtikrins bolido dugnas. Tikimasi, kad tai padės padidinti lenkimų skaičių trasoje, nes sportininkai, sekdami varžovams iš paskos, galės važiuoti arčiau priekyje esančio bolido.

Iki šiol F-1 pasauliui oficialiai buvo parodyti tik kompiuteriu sugeneruoti 2022 m. bolido vaizdai. Bet italų portalas LiveGP.it pasidalino, kaip skelbiama, tikro naujo bolido nuotraukomis. Teigiama, kad 2022 m. bolidas buvo sukurtas bendradarbiaujant F-1 ir „Memento Group“, kuri gamina demonstraciniams važiavimams skirtus automobilius. Naujasis bolidas turėtų būti oficialiai pristatytas Didžiosios Britanijos GP metu, kur Silverstouno trasoje ketinama atlikti demonstracinį važiavimą.

Nuotraukose nesunku pastebėti priekinius ir galinius sparnus, kurie palyginus su dabar naudojamais, atrodo labai paprasti. O prie ratų matosi aerodinaminiai „pelekai“, skirti oro srautui nukreipti reikiama kryptimi bolido galo link.

Net neabejojama, kad 2022 metais bolidai atrodys kiek kitaip, nei nuotraukose užfiksuotas automobilis, nes komandų specialistai, gerai išanalizavę naują techninį reglamentą, turės įvairių idėjų, kurias sieks paversti realybe.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos