R. Baciuška finišavo pirmas greičio ruože ir padidino persvarą bendroje įskaitoje © Flavien Duhamel/Red Bull Content Pool nuotr.

Rokas Baciuška likus 3 greičio ruožams iki Dakaro pabaigos toliau stabiliai važiuoja ir rodo užtikrintus rezultatus.

Vienuoliktajame greičio ruože tauragiškis buvo pirmas, 274 kilometrus įveikęs per 3 valandas, 25 minutes ir 13 sekundžių.

Artimiausią varžovą Eryką Goczalą tauragiškis aplenkė 37 sekundėm.

Lenkas yra pagrindinis R. Baciuškos varžovas ir bendroje įskaitoje. Lenktynininkus dabar skiria 4 minutės ir 17 sekundžių.

Trečiąją vietą motobagių įskaitoje šiandien užėmė Marekas Goczalas.

Keturračių įskaitoje vienuoliktajame greičio ruože Laisvydas Kancius užėmė šeštąją vietą.

Vaidotas Žala dėl techininių gedimų finišo kol kas nepasiekė, o Gintas Petrus finišavo 42-oje vietoje. Greičiausias automobilių įskaitoje buvo Sebastianas Loebas, triumfavęs trečią dieną iš eilės.

Sunkvežimio ekipažas su Vaidotu Paškevičiumi finišo taip pat kol kas nepasiekė.