R. Grosjeanas: „Mercedes“ komanda man pravėrė visas duris © Daimler AG

Romainas Grosjeanas buvo nustebintas „Mercedes“ komandos narių atvirumu ir teigia dabar suprantantis kodėl ši ekipa yra sunkiai įveikiama nuo 2014 m.

Minėtoji ekipa sutiko prancūzui surengti atsisveikinimo su F-1 bandymus, kurių metu sportininkas Prancūzijos trasoje Paul Ricarde pilotuos „Mercedes W10“ bolidą. Bandymai įvyks birželio 29 dieną.

Sportininkas neseniai apsilankė „Mercedes“ komandos gamykloje, kur jam buvo pritaikyta nauja automobilio sėdynė. Ne vienerius metus praleidęs atstovaudamas „Haas“ ekipai, R. Grosjeanas liko nustebintas tuo, kaip toli yra pažengusi komanda, kurios bolidą jam teks išbandyti.

„Visą dieną dirbsiu su bolidu, kuris nugalėjo 2019 m. Prancūzijos GP lenktynėse. Tai bus puiki proga išsiaiškinti koks iš tikrųjų turi būti geras bolidas. Braklyje viskas yra aukščiausio lygio. Likau sužavėtas tikslumu bei dėmesiu detalei“, - duodamas interviu „Canal Plus“ sakė R. Grosjeanas.

„Turėjau galimybę išbandyti jų simuliatorių ir supratau kaip toli jie yra pažengę. Komanda man atvėrė visas duris, paaiškino kaip veikia kiekvienas jungiklis ant vairo. Buvau laimingas ir nustebintas tokiu jų elgesiu. Tiesą pasakius likau sužavėtas jų atvirumu. Jie man pasakė viską. Man tiesiog buvo pasakyta: „Mes išbandysime viską. Viskas bus lyg įprastą lenktynių savaitgalį.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos