Austrijoje vykusiose Štirijos GP lenktynėse pirmas finišavo ir antrą pergalę iš eilės iškovojo „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas. Olandas už savęs apliko abu „Mercedes“ komandos lenktynininkus - Lewisą Hamiltoną ir Valtterį Bottą.

M. Verstappenas sėkmingai startavo ir išsaugojo lyderio poziciją. Važiuodamas rikiuotės priekyje, olandas ėmė tolti nuo varžovų. 3 sek. persvara prieš pirmuosius sustojimus buvo padvigubinta iki 6 sek. Antroje varžybų pusėje M. Verstappeno persvara prieš antroje vietoje važiavusį Lewisą Hamiltoną buvo daugiau nei 10 sek. Bet lenktynių pabaigoje britas nusprendė atlikti papildomą sustojimą, o grįžęs į trasą užfiksavo geriausią rato įveikimo laiką.

M. Verstappenas be didesnio vargo finišo liniją kirto pirmas ir iškovojo antrą pergalę iš eilės bei ketvirtą šių metų sezone. Tuo tarpu vėl pagrindiniam varžovui nusileidęs L. Hamiltonas turėjo pasitenkinti antra vieta.

Dėl trečios pozicijos šiandien vyko kova tarp Valtteri Botto ir Sergio Perezo. Po starto abu sportininkai atsidūrė už „McLaren“ atstovo Lando Norriso, kuris važiavo trečias. Bet tiek S. Perezas, tiek V. Bottas aplenkė jaunąjį britą.

Greitesnio sustojimo dėka V. Bottas aplenkė S. Perezą ir pakilo į trečią vietą. Iki finišo likus 16 ratų, „Red Bull“ antrajam sustojimui pakvietė S. Perezą. Pastarasis, grįžęs į trasą su naujomis padangomis, ėmė vytis V. Bottą. Paskutiniame rate šiuos du sportininkus skyrė mažiau nei sekundė. Bet S. Perezui pritrūko laiko įveikti varžovą. Tad suomis finišo liniją kirto trečias, o meksikietis turėjo pasitenkinti ketvirta vieta.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė „McLaren“ pilotas Lando Norrisas, už savęs palikęs abu „Ferrari“ komandos pilotus - Carlosą Sainzą ir Charlesą Leclercą.

Minėtam C. Leclercui nepavyko išvengti incidento pirmame lenktynių rate, kurio metu po kontakto su Pierre‘u Gasly teko pasukti į techninio aptarnavimo zoną pasikeisti priekinio sparno. Sportininkas prarado nemažai pozicijų, bet vėliau įveikęs ne vieną varžovą trasoje, sugebėjo finišuoti septintoje vietoje.

Paskutinius taškus išsidalino aštuntą, devintą ir dešimtą vietas užėmę sportininkai - Lance‘as Strollas, Fernando Alonso ir Yuki Tsunoda.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos