A lyga: Kauno „Žalgiris“ pristatė naujo sezono biudžetą bei tikslus © zalgiris.lt nuotr.

Prieš jau savaitgalį startuosiantį „TOPsport A lygos“ sezoną „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas surengė spaudos konferenciją, kurios metu pristatė artėjančio 2024 m. sezono tikslus bei komandos biudžetą.

Žiniasklaidos atstovams surengtoje spaudos konferencijoje dalyvavo „Kauno Žalgirio“ prezidentas Mantas Kalnietis ir komandos vyr. treneris Glennas Stahlis.

Konferenciją M.Kalnietis pradėjo nuo klubo futbolo piramidės pristatymo, apžvelgė komandos finansinę situaciją bei atskleidė artėjančiame sezone komandai keliamus tikslus.

2024 m. sezone reprezentacinė Kauno miesto futbolo komanda planuoja disponuoti 2,5 mln. eurų biudžetu, kuris bus sudarytas iš Kauno miesto savivaldybės bei partnerių paramos, pajamų už reklamą ir futbolo veiklą bei UEFA lėšų.

Pristatydamas sportinius tikslus M.Kalnietis atskleidė, kad žalgiriečiams Lietuvoje yra keliamas tikslas minimum sugrįžti tarp 3 stipriausių šalies komandų bei iškovoti LFF taurę.

Spaudos konferencijos pabaigoje M.Kalnietis ir G.Stahlis taip pat atsakė į įvairius žiniasklaidos atstovų užduotus klausimus. Atsakymus į juos bei daugiau detalių apie biudžetą galima išgirsti ir išvysti spaudos konferencijos vaizdo įraše.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos