Argentina sutriuškino Kroatijos futbolininkus ir pateko į pasaulio čempionatą finalą © AFP nuotr.

Antradienio vakarą vykusiame pasaulio čempionato pusfinalyje Argentina dominavo ir rezultatu 3:0 sutriuškino Kroatijos futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 34 minutę. Argentiniečius į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Lionelis Messi.

Argentina savo persvarą padvigubino vos už 5 minučių. Julianas Alvarezas atliko puikų solo reidą ir užbaigė jį nuginkluodamas oponentų vartininką.

Galutinį tašką Lionelio Scaloni auklėtiniai padėjo 69 minutę. Lionelis Messi atliko genialų reidą ir padėjo kamuolį „ant lėkštutės“ Julianui Alvarezui, kuris įsirašė dublį į savo sąskaitoje.

Argentina pasaulio čempionato finale susitiks su Prancūzijos ir Maroko poros nugalėtoju. Kova dėl pasaulio čempionų vardo prasidės gruodžio 18 dieną, 17:00 valandą Lietuvos laiku.