B. Fernandeso dublis padovanojo portugalams kelialapį į aštuntfinalį © REUTERS nuotr.

Antradienio vakarą vykusiame pasaulio čempionato H grupės mače Portugalija rezultatu 2:0 įveikė Urugvajaus futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito 54 minutę, o jo autoriumi tapo portugalas Bruno Fernandesas.

Urugvajus turėjo itin pavojingų progų išlyginti rezultatą, tačiau kamuolys vartuose neatsidūrė.

89 minutę Bruno Fernandesas savo puikiu žaidimu uždirbo 11 metrų baudinį ir pats stojo prie žymos. Portugalijos rinktinės atakuojantis saugas šaltakraujiškai realizavo standartinę situaciją ir įtvirtino savo ekipos pergalę.

Šis rezultatas lemia tai, kad portugalai po dviejų turų savo sąskaitoje turi šešis taškus ir užsitikrina kelialapį į pasaulio čempionato aštuntfinalį. Likusių H grupės komandų likimas spręsis trečiame ir lemiame ture.