„Bayern“ dar kartą palaužė PSG ir žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį © IMAGO/Revierfoto nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ namuose rezultatu 2:0 palaužė PSG ekipą ir žengė į kitą etapą. Pirmoji tarpusavio akistata baigėsi minimalia bavarų pergale 1:0.

Pirmame kėlinyje abi komandos turėjo po keletą galimybių pasižymėti, tačiau futbolininkai į rūbinę išėjo švieslentėje degant nuliams.

Antro kėlinio pradžioje šeimininkų puolėjui Ericui Maximui Choupo-Motingui pavyko pasiūsti kamuolį į vartus, tačiau šis įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Visgi kamerūnietis 61 minutę sugebėjo pelnyti pirmąjį mačo įvartį. Oponentų saugo Marco Verrati klaida pasinaudoję išvedė puolėją į itin dėkingą situaciją ir jam teliko „uždaryti“ paskutinį perdavimą.

Visus klausimus šioje akistatoje bavarai išsprendė 90 minutę, kuomet po greitos kontraatakos pasižymėjo Serge'as Gnabry.