Brazilija ir Šveicarija išsikovojo kelialapius į pasaulio čempionato atkrintamąsias © AP nuotr.

Penktadienio vakarą paaiškėjo, kurios pasaulio futbolo čempionato G grupės komandos prasiskynė kelią į atkrintamąsias.

Šveicarija po atkaklios kovos rezultatu 3:2 palaužė serbus ir tai jiems garantavo antrą vietą grupėje, bei patekimą į kitą etapą.

20 minutę šveicarus į priekį išvedė Xherdanas Shaqiri, tačiau vos už 6 minučių rezultatas tapo lygus po serbų puolėjo Aleksandaro Mitrovičiaus įvarčio galva.

Serbų futbolininkai išsiveržė į priekį 35 mačo minutę. Įvartį pelnė savo šansą baudos aikštelėje atradęs Dušanas Vlahovičius.

Tačiau, Šveicarijos rinktinė nesutriko ir sugebėjo pelnyti dar du įvarčius, atnešusius jiems pergalę. 44 minutę rezultatą išlygino Breelis Embolo, o 48 minutę oponentų vartininką nuginklavo Remo Freuleris.

Tuo tarpu, paraleliai vykusiame mače brazilai gavo antausį nuo Kamerūno, tačiau vistiek finišavo pirmoje grupės vietoje.

Kamerūnui pergalę nukalė vienintelį susitikimo įvartį 90+2 minutę pelnęs Vincentas Aboubakaras.

Taigi, Brazilijos rinktinė finišavo pirmoje G grupės vietoje surinkusi 6 taškus, tiek pat taškų turinti Šveicarija liko antra. Kamerūno futbolininkai užimė trečiąją vietą su 4 taškais ir Serbija liko paskutinė su 1 tašku.