C. Ronaldo ir vėl pasižymėjo: Azijos AFC Čempionų lygoje „Al-Nassr“ įsirašė antrąją pergalę © Al Nassr nuotr.

Azijos AFC Čempionų lygoje „Al-Nassr“ klubas E grupėje įsirašė antrąją pergalę. Cristiano Ronaldo savo gretose turintis ir Azijoje varžovus vieną po kito nugalintis „Al-Nassr“ klubas rezultatu 3:1 nugalėjo „FC Istiklol“ ekipą iš Tadžikistano.

Nors šeimininkai startavo stipriai ir kontroliavo rungtynes, tačiau pirmąjai pasižymėti pavyko „FC Istiklol“ ekipai. Prieš pat ilgąją pertrauką, 44-ąją minute, tiksliu smūgiu pasižymėjo svečių puolėjas Seninas Sebai.

Po ilgosios pertraukos „Al-Nassr“ klubui pavyko panaikinti deficitą ir perimti rungtynių pranašumą. 66-ąją taikliu smūgiu pasižymėjo ryškiausia komandos žvaigždė – Cristiano Ronaldo. Tai buvo jo pirmasis įvartis AFC čempionų lygos turnyre per dvejas rungtynes. Dar 2 įvarčius pridėjo brazilas Andersonas Talisca ir užtikrino „Al-Nassr“ pergalę rezultatu 3:1.

Be pralaimėjimų žygiuojantis „Al-Nassr“ klubas su 6 taškais įsitvirtino pirmojoje Azijos AFC čempionų lygos E grupės vietoje.

Cristiano Ronaldo šį sezoną ir toliau lieka sunkiai sustabdomas. Saudo Arabijos lygoje puolėjas per 8 turus yra pelnęs 10 įvarčių ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus. C. Ronaldo lygoje lyderiauja abejose iš šių kategorijų.

Kitos „Al-Nassr“ rungtynės laukia vietiniame fronte, spalio 6-ąja. C. Ronaldo atstovaujamas klubas namuose priims vienus lygos autsaiderių – „Abha“ klubą.