„Chelsea“ triumfavo Čempionų lygoje © JumpStory

Šeštadienį Porto mieste Portugalijoje įvyko UEFA Čempionų lygos finalas, kuriame susitiko dvi Anglijos komandos.

Turnyre antrą kartą klubo istorijoje triumfavo Londono „Chelsea“ ekipa, lemiamose rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 palaužusi „Manchester City“ futbolininkus.

„Chelsea“ gretose keletą progų turėjo Timo Werneris, o „Man City“ į priekį išvesti galėjo Raheemas Sterlingas ir Philas Fodenas.

Pirmasis ir vienintelis finalo įvartis krito 42-ąją minutę, kai po puikaus Masono Mounto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Kai Havertzas.

„City“ antrajame kėlinyje bandė lyginti rezultatą, tačiau to padaryti nesugebėjo. Maža to, puikios progos įtvirtinti „aristokratų“ pergalės neišnaudojo Christianas Pulisicas.

„Chelsea“ Čempionų lygoje triumfavo antrą kartą klubo istorijoje.