„Dainava“ laimėjo prieš „Sūduvą“, tačiau iškrito į Pirmą lygą © A lyga nuotr.

2021 metų „Optibet A lygos“ sezonas finišavo dramatiška atomazga Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže.

Dėl išlikimo kovojusi Alytaus DFK „Dainava“ 36-ojo turo mače netikėtai rezultatu 1:0 (0:0) įveikė vietos „Sūduvą“, tačiau to neužteko pakilti iš 9-osios vietos.

Šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį ir surengė keletą aštresnių atakų, savo ruožtu, dainaviečiai atsakė keliais išpuoliais, kurių smaigalyje buvo Saidas Hamuličius. 34-ąją minutę „Dainavos“ lyderis, būdamas geroje situacijoje, po Alexo Kyeremeh perdavimo smūgiavo pro šalį.

Antrame kėlinyje puikaus šanso neišnaudojo Serge'as Nyuiadzi, o net tris tolimus Olivier Rommenso smūgius atrėmė Alytaus klubo vartininkas Tomas Švedkauskas.

78-ąją minutę „Hikvision“ arenos maniežas sprogo emocijomis. Po netaiklaus Vaido Slavicko perdavimo Deivydas Matulevičius surado įkertantį S. Hamuličių, kuris taikliai smūgiavo pažeme ir džiaugėsi 16-uoju įvarčiu šiame sezone.

Po 10 minučių Dzambolatas Calagovas turėjo gerą šansą padvigubinti rezultatą, bet netaikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. „Dainava“ iškovojo puikią pergalę, tiesa, to neužteko – laimėjimu Kaune džiaugėsi ir Gargždų „Banga“.

Alytaus ekipa po 36 turų surinko 35 taškus, o sidabrą iškovojusi „Sūduva“ – 70 taškų.