Dėl vejos būklės nukeltos „Žalgirio“ ir „Hegelmann“ mačas © Kauno savivaldybės nuotr.

Birželio 11 dieną turėjusios vykti „Optibet A lygos“ rungtynės tarp „Kauno Žalgirio“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ komandų yra nukeliamos, o jų data paaiškės vėliau.

Rungtynės tarp turnyro lentelės kaimynų turėjo vykti Dariaus ir Girėno stadione, bet bendru klubų ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) sutarimu buvo nuspręsta jas nukelti dėl siekio kiek įmanoma geriau paruošti stadiono veją artėjančiam rinktinių langui.

Birželio 17 dieną Kaune vyks atrankos į 2024-ųjų metų Europos futbolo čempionatą rungtynės tarp Lietuvos ir Bulgarijos rinktinių.

Net ir pasikeitus rungtynių datai turimi bilietai galios ir juos įsigijusiems žiūrovams papildomų veiksmų atlikti nereikės.

Jei perkeltų rungtynių nauja data bilietų pirkėjams netiks, norint susigrąžinti pinigus už įsigytus bilietus į rungtynes su Kauno rajono „Hegelmann“, reikia užpildyti čia pateiktą formąFormą galima užpildyti nuo 2023 m. birželio 2 d. iki 2023 m. rugpjūčio 2 dienos imtinai. Teisingai užpildžius ir pateikus formą, pinigai bus grąžinami per 14 dienų nuo prašymo pateikimo dienos.

Artimiausias namų rungtynes Dariaus ir Girėno stadione „Kauno Žalgiris“ birželio 22 dieną žais su Marijampolės „Sūduva“,  o birželio 27 į Kauną vėl atvyks LFF taurėje 3:0 įveiktas Vilniaus „Žalgiris“. Bilietus galima įsigyti oficialioje „Kauno Žalgirio“ bilietų pardavimo sistemoje.

Iki tol žalgiriečių laukia išvykos rungtynės su Telšių „Džiugu“ ir  Vilniaus „Riteriais“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos