Dešimtyje likę „Lens“ futbolininkai išplėšė lygiąsias su PSG © AFP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose runtynėse PSG namuose turėjo vargo ir apmaudžiai rezultatu 1:1 sužaidė su „Lens“ ekipos futbolininkais.

Mauricio Pochetino auklėtiniai kontrolę turėjo visų rungtynių metu. Pirmame kėlinyje paryžiečiai sukūrė pavojingų atakų, tačiau realizacijos stoka ir sėkmingas oponentų vartininko Jean-Louis Leca žaidimas lėmė, kad abi ekipos išėjo į pertrauką esant lygiam rezultatui.

Antrame kėlinyje svečius ištiko nelaimė. „Lens“ gynėjui Kevinui Danso 57 minutę buvo parodyta raudona kortelė ir likusią rungtynių dalį Heise Francko auklėtiniai liko žaisti dešimtiese.

PSG pasinaudojo kiekybiniu žaidėjų pranašumu ir 67 minutę sugebėjo pelnyti vienintelį mačo įvartį. Puikiu smūgiu į viršutinį kairįjį vartų kampą pasižymėjo Lionelis Messi.

„Lens“ futbolininkai net ir turėdami vienu žaidėju mažiau nepasidavė ir 88 minutę sugebėjo išlyginti rezultatą. Po puikaus komandos draugo perdavimo Corentinas Jeanas pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Nepaisant apmaudžiai išleistos pergalės, PSG užsitikrino Prancūzijos pirmenybių čempionų titulą. Paryžiečiai vietiniame čempionate triumfuoja jau 10 kartą. Tuo tarpu „Lens“ iškovojo svarbų tašką lenktynėse dėl kelialapių į Europos turnyrus. Šiuo metu ketvirtoje vietoje esantį „Rennes“ ir septintą poziciją užimančius „Lens“ futbolininkus skiria vos 2 taškai.

• lxbfYeaa (IP: 0976b6b22)