Kauno „Žalgiris“ ir „Panevėžys“ baigė savo kelionę Europoje © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgiriui“ ir „Panevėžiui“ nepavyko prasibrauti į tolimesnį Europos konferencijų lygos atrankos etapą.

Žalgiriečiai 0:0 (pirmosios rungtynės 0:2) sužaidė su Slovakijos vicečempionais MFK „Ružomberok“ ekipa.

Geriausią šansą pasižymėti rungtynėse turėjo varžovai. 44-ąją rungtynių minutę „Ružomberok“ klubas užsidirbo vienuolikos metrų baudinį, bet komandos saugas Matėjus Kochanas jo nerealizavo.

Tuo tarpu „Panevėžys“ išvykoje 0:2 (pirmosios rungtynės 0:0) nusileido Moldovos ekipai „Milsami“.

Varžovai rungtynes pradėjo greitu įvarčiu, kuomet 4-ąją minutę Danas Spataru pelnė įvartį. Antrasis įvartis buvo labai apmaudus panevėžiečiams. 54-ąją minutę po nesėkmingo kamuolio lėtimo, į savo vartus įsimušė Joshua Akpudje.

„Panevėžys turėjo gerą šansą sušvelninti rezultatą nuo vienuolikos metrų žymos, bet Jeffrey Sarpongo smūgį atrėmė vartininkas.

Tarptautiniuose turnyruose toliau dalyvauja dvi Lietuvos komandos. Vilniaus „Žalgiris“ antrajame Čempionų lygos atrankos etape susitiks su „Malmo FF“ ekipa iš Švedijos. Tuo tarpu Marijampolės „Sūduva“, Europos lygos pirmajame atrankos etape susikaus su „Viborg“ komanda iš Danijos.