Kelionė Europoje baigta: „Glimt“ paskutiniame etape išmėtė Vilniaus „Žalgirį“ © JumpStory nuotr.

Iki istorinio pasiekimo Lietuvos futbolui liko nedaug – Vilniaus „Žalgiris“ antrame serijos mače nusileido Bodo „Glimt“ ekipai 1:0 ir į Europos turnyro, šiuo atveju Konferencijų lygos, grupių etapą nepateko.

Pirmose rungtynėse „žalgiriečiai“ 2:2 sužaidė su savo varžovais Vilniuje ir prieš atsakomąjį mačą tikrai turėjo vilties, kad galima sukurti istorinį įvykį Norvegijoje.

Šiame mače progų „Žalgiris“ tikrai turėjo. Pirmajame kėlinyje progomis nepasinaudojo Tomislavas Kišas ir Ovidijus Verbickas, kur buvo galima mušti įvartį.

Pirmajame kėlinyje gerą progą turėjo ir norvegai, kai varžovų puolėjas išbėgo vienas prieš vieną, prieš Edviną Gertmoną, tačiau lietuvis vartininkas su savo užduotimis susitvarkė.

Tačiau antrajame kėlinyje Bodo „Glimt“ vis dėl to įmušė tą lemiamą įvartį. Pasižymėjo Ula Solbakkenas.

Dabar „Glimt“ ekipa žais Konferencijų Lygoje, o „Žalgirio“ laukia A lygos sezono pabaigą.