„Liverpool“ nepaliko šansų „Manchester United“ ekipai © AFP nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose rungtynėse „Liverpool“ namuose rezultatu 4:0 įveikė „Manchester United“ vienuolikę.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai dominavo nuo pat rungtynių pradžios, o jau 5 minutę jiems pavyko išsiveržti į priekį. Po puikios komandinės atakos ir Mohamedo Salah perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė atakos smaigalyje atsidūręs Luisas Diazas.

22 minutę „Liverpool“ padvigubino savo persvarą neįtikėtino grožio įvarčiu. Šeimininkai pademonstravo fantastišką komandinį žaidimą ir lyg peiliu perskrodė oponentų gynybą, o „vyšnią ant torto“ uždėjo Davidą de Gea nuginklavęs Mohamedas Salah.

Antrajame kėlinyje „United“ atrodė kiek geriau, tačiau „Liverpool“ minutę užbaigė visus klausimus šiose rungtynėse 68 minutę. Po greitos kontraatakos savo oponentus nubaudė Sadio Mane.

Na, o paskutinį „vinį į oponentų karstą įkalė“ 85 minutę techniškai vartininką perkėlęs Mohamedas Salah.

Po šio susitikimo „Liverpool“ bent kuriam laikui kyla į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „United“ rikiuojasi šešti.

• lxbfYeaa (IP: 0976b6b22)