Lygiąsias išplėšusi Lietuvos rinktinė Tautų lygos grupėje finišavo antra © lff.lt nuotr.

Lietuvos nacionalinė moterų rinktinė sužaidė savo paskutines 2023 metų rungtynes Liuksemburge, mesdama iššūkį šios šalies rinktinei. Iškovotos lygiosios rezultatu 1:1 (0:1) lėmė, kad lietuvės Tautų lygos C diviziono 2-oje grupėje užėmė antrą vietą.

Grupės nugalėtojomis tapo visas žaistas rungtynes laimėjusios Turkijos futbolininkės, trečia vieta atiteko Liuksemburgui, ketvirta – Sakartvelui.

Lyginant su penktadienio dvikova penktadienį Vilniuje prieš Turkijos vienuolikę, Lietuvos rinktinės treneris Danielis Wimmeris atliko vieną keitimą – vietoje Agnieškos Kazarinos dvikovą pradėjo pirmose rungtynėse nežaidusi Liucija Vaitukaitytė.

Rungtynes Diferdanžo miesto stadione lietuvės pradėjo aktyviai ir pirmo kėlinio metu surengė porą grėsmingų atakų, o jų metu smūgius atliko Liucija Vaitukaitytė ir Monika Grikšaitė.

Pelnytu įvarčiu visgi džiaugėsi Liuksemburgo rinktinės futbolininkės – 26 minutę po Marijos Soares Marques perdavimo pasižymėjo Joana Lourenco Magalhaes. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi – šeimininkėms pirmaujant vienu įvarčiu.

Antro kėlinio pradžia viešnioms susiklostė itin prastai, mat antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Paulina Sarkanaitė ir lietuvės liko žaisti mažumoje.

Nepaisant to, lietuvės varžovėms aikštėje niekuo nenusileido, kelis kartus pavojingai priartėjo prie jų vartų, o mačui artėjant prie pabaigos ir buvo apdovanotos už savo pastangas, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Emilija Giržutaitė, taip išlygindama rezultatą.

Per likusį laiką lietuvės sėkmingai atsilaikė, o sulaukusios tinkamo rezultato kitame stadione, iškovojo grupėje antrą vietą.

Rungtynių įrašas

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos