„Man City“ ir „Inter“ užsitikrino kelialapius į Čempionų lygos pusfinalį © REUTERS nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse „Manchester City“ išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su Miuncheno „Bayern“ ekipa. Šio rezultato „miestiečiams“ užteko prasibrauti į kitą etapą, kadangi prieš savaitę namuose anglų ekipa prieš bavarus pasiekė užtikrintą pergalę 3:0.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 57 minutę. Pepo Guardiolos auklėtinius į priekį išvedė Erlingas Haalandas.

„Bayern“ sugebėjo pelnyti garbės įvartį rungtynių pabaigoje. 83 minutę 11 metrų baudinį realizavo Joshua Kimmichas.

Čempionų lygos pusfinalyje „City“ stos į kovą su Madrido „Real“ futbolininkais.

Tuo tarpu, į pusfinalį taip pat prasibrovė ir „Inter“ ekipa, kuri paraleliai vykusiame susitikime rezultatu 3:3 sužaidė su „Benfica“. Pirmasis tarpusavio susitikimas baigėsi Milano ekipos pergale 2:0.

„Inter“ pusfinalyje susitiks su savo aršiais kaimynais „AC Milan“.