Minimalų pralaimėjimą patyręs „Žalgiris“ išlaikė viltį prieš atsakomąsias rungtynes © E. Žaldario nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ išlaiko šansus pasiekti istorinį pasiekimą – patekti į Europos lygą.

Lietuvos čempionai pirmose serijos rungtynėse išvykoje tik 0:1 nusileido Razgrado „Ludogorets“ futbolininkams.

Nepaisant minimalaus pralaimėjimo, vilniečiai rungtynes pradėjo itin prastai. Rungtynių pradžioje užsidirbo pražangą prie baudos aikštelės, o po pakelto kamuolio įvartį į savus vartus įsimušė Ivanas Tatomirovičius.

Per pirmąjį pusvalandį prie „Žalgirio“ vartų ir toliau buvo itin neramu. „Ludogorets“ futbolininkai du kartus „patikrino“ vartų konstrukciją, tačiau įvarčio nesugebėjo įmušti.

Maždaug 10 minutę itin pavojingą smūgį atlaikė ir vilniečių vartų sargas Edvinas Gertmonas.

Per likusias 60 rungtynių minučių žaidimas apsilygino ir puikią progą antrajame kėlinyje turėjo „Žalgirio“ puolėjas Oliveira. Visgi laiku smūgį blokavo vienas iš Bulgarijos ekipos žaidėjų.

Verta paminėti ir raudoną kortelę, kurią užsidirbo Donatas Kazlauskas. Po keitimo išėjęs saugas užsidirbo pirmąją geltoną kortelę 78-ąją minutę, o antrą – per pridėtą laiką ir to pasekoje buvo išvarytas.

Atsakomosios rungtynės vyks lygiai už savaitės Vilniuje, ketvirtadienį, LFF stadione.