Nyderlandai ir Senegalas žengė į pasaulio čempionato atkrintamąsias © AFP nuotr.

Antradienio vakarą paaiškėjo, kurios pasaulio futbolo čempionato A grupės komandos žengė aštuntfinalį.

Nyderlandai rezultatu 2:0 įveikė Katarą ir užėmė pirmąją vietą grupėje. Tame mače pirmąjį įvartį 26 minutę pelnė kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą pasiuntęs Cody Gakpo.

Nyderlandų persvarą padvigubino 49 minutę komandos draugio Memphiso Depay'aus bandymą pataisęs Frenkie de Jongas.

Paraleliai vykusiose rungtynėse Senegalas rezultatu 2:1 įveikė Ekvadorą ir finišavo antroje vietoje.

Senegalo komandą į priekį išvedė 44 minutę 11 metrų baudinį realizavęs Ismaila Sarras.

68 minutę Ekvadoras sugebėjo išlyginti rezultatą po Moiseso Caicedo pelnyto įvarčio.

Tačiau, vos už kelių minučių Senegalas vėl atstatė savo persvarą. Kalidou Koulibaly atrado savo šansą baudos aikštelėje ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Nyderlandai A grupėje finišavo pirmi su 7 taškais, laipteliu žemiau esantis Senegalas surinko 6 taškus. Už borto liko trečioje vietoje likęs Ekvadoras su 4 taškais ir paskutiniais tapo turnyro šeimininkas Kataras, kuris nesurinko nei vieno taško.