Olimpines žaidynes brazilų futbolininkai pradėjo su trenksmu – milžiniška pergalė prieš vokiečius © AFP

Tokijuje prasidėjus olimpiniam vyrų futbolo turnyrui, brazilai sutriuškino vokiečius rezultatu 4:2. Kartu su Liverpulio „Everton“ lyderiu Richarlisono pelnytu „hat-trick“, brazilai žengė į D grupės viršūnę.

Pradžia vokiečiams atrodė niūri – brazilams, jau turint tris įvarčius, vokiečiai neturėjo nei vieno. Galų gale, 57-ąją minutę, Nadiemas Amiri užkūrė vilties ugnį su pirmuoju įvarčiu Vokietijos komandos naudai. Ši ugnis greitai nublėso, kuomet Maximilianas Arnoldas 63-iąją minutę gavo antrą geltoną kortelę.

Taškų skirtumą sumažino ir Ragnaras Ache, tačiau galų gale brazilai pelnė dar vieną įvartį, kuris lėmė galutinį rezultatą – 4:2.