Pirmame kėlinyje korėjiečius pažeminusi Brazilija pateko į PČ ketvirtfinalį © AP nuotr.

Pirmadienio vakarą vykusiose pasaulio futbolo čempionato aštuntfinalio rungtynėse Brazilija rezultatu 4:1 sutriuškino Pietų Korėjos futbolininkus.

Brazilijos futbolininkai visus savo įvarčius sumušė pirmame kėlinyje. Jau 7 minutę savo komandą į priekį išvedė Vinicius Junioras.

Po 6 minučių brazilai padvigubino savo persvarą. Oponentų vartininką nuginklavo 11 metrų baudinį realizavęs Neymaras.

29 minutę Pietų Korėjos futbolininkai traukė kamuolį iš savo vartų trečią kartą. Richarlisonas pademonstravo puikų individualų meistriškumą pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą.

Visus klausimus šiame mače išsprendė Lucas Paqueta, kuris 36 minutę sulaukė nuostabaus perdavimo iš Viniciuso Junioro ir užtikrintu smūgiu pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Antrame kėlinyje korėjiečiai pelnė paguodos įvartį. Įspūdingu smūgiu iš tolimos distancijos 76 minutę pasižymėjo Seung-Ho Paikas.

Ketvirtfinalyje Brazilijos rinktinė susitiks su Kroatijos futbolininkais. Šis mačas įvyks gruodžio 9 dieną, 17:00 valandą Lietuvos laiku.