Prancūzija palaužė Maroką ir pateko į pasaulio čempionato finalą © IMAGO/Matthias Koch nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiose pasaulio futbolo čempionato pusfinalio rungtynėse Prancūzija rezultatu 2:0 įveikė Maroko futbolininkus.

Prancūzai mačą pradėjo puikiai ir jau 5 minutę išsiveržė į priekį. Savo komandą į priekį išvedė prie atšokusio kamuolio suskubęs Theo Hernandezas.

Likusioje susitikimo eigoje abi komandos turėjo pavojingų galimybių pasižymėti, vistik aštresni puolime atrodė  Diddier Deschampso auklėtiniai, kurie padvigubino savo persvarą 79 minutę. Po keitimo pasirodžiusiam Randalui Kolo Muani užteko mažiau nei minutės įvarčiui pelnyti.

Pasaulio futbolo čempionato finale prancūzai susitiks Lionelio Messi vedamais Argentinos futbolininkais. Šios lemiamos rungtynės įvyks Gruodžio 18 dieną, 17:00 valandą Lietuvos laiku.