R. Lewandowski neįmušė baudinio, o Lenkija neįveikė Meksikos © Reuters nuotr.

Tęsiasi pasaulio futbolo čempionatas Katare. C grupė, po sensacingos Saudo Arabijos pergalės prieš Argentiną, tapo dar įdomesnė.

Kitose šios grupės rungtynėse, Lenkija 0:0 sužaidė prieš Meksikos rinktinę.

Pirmajame kėlinyje geresnes progas kūrėsi meksikiečiai, tuo tarpu lenkai iki pertraukos atliko vos vieną smūgį link vartų.

58-ąją minutę didžiausią progą įmušti turėjo Lenkija, kuomet rinktinės lyderis Robertas Lewandowski išprovokavo pražangą baudos aikštelėje ir uždirbo vienuolikos metrų baudinį.

Tiesa, Lenkijos rinktinės puolėjui nepavyko realizuoti progos. Meksikos rinktinės vartininkas Guilermo Ochoa atrėmė smūgį ir pasiuntė Meksikos sirgalius į euforiją.

Rungtynėse aktyvesni buvo Meksikos futbolininkai, kurie atliko daugiau smūgių (14-9) bei ilgiau kontroliavo kamuolį (60-40).

Po pirmojo turo C grupėje, lydere tapo Saudo Arabija su trimis taškais, Lenkija ir Meksika dalijasi po tašką, tuo tarpu argentiniečiai lieka be taškų ir rikiuojasi grupėje ketvirti.