Belgai eliminavo Europos čempionus © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą paaiškėjo, kad Europa turės naujus futbolo karalius.

Titulą EURO 2020 turnyre gynę portugalai užbaigė savo žygį jau aštuntfinalyje, kur minimaliu rezultatu 0:1 nusileido Belgijai.

Abi komandos rungtynes pradėjo aktyviai, tačiau pirmojo ir, kaip paaiškėjo vėliau, vienintelio mačo įvarčio teko laukti iki 42-osios minutės, kuomet tiesiog fantastišku smūgiu kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Thorganas Hazardas.

Belgai jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje prarado vieną savo lyderių – dėl traumos aikštę paliko Kevinas De Bruyne.

Portugalai rungtynėms prie pabaigos visiškai perėmė iniciatyvą ir turėjo net keletą puikių progų rezultatui išlyginti, o Raphaelis Guerreiro 83-ąją minutę net sudrebino vartų konstrukciją.

Tiesa, belgai taip pat turėjo šansų kontratakomis įtvirtinti savo pergalę.

Be to, pačioje mačo pabaigoje „raudonieji velniai“ dėl traumos neteko dar vieno savo lyderio – aikštę paliko Edenas Hazardas.

Belgų ketvirtfinalyje laukia dar vienas rimtas išbandymas – susidūrimas su Italijos rinktine.