Staigmena: Kroatija po 11 m. baudinių serijos eliminavo brazilus PČ ketvirtfinalyje © AP nuotr.

Penktadienio vakarą vykusiose pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalio rungtynėse Kroatija rezultatu 2:1 (4:2) po baudinių serijos palaužė Brazilijos futbolininkus.

Vieninteliai rungtynių įvarčiai iš žaidimo krito pratęsimo metu. Braziliją po puikios komandinės atakos į priekį išvedė 105+1 minutę pasižymėjęs Neymaras.

Tačiau kroatai nepalūžo ir paskutinėmis pratęsimo akimirkomis išlygino rezultatą. Po Mislavo Orsičiaus žemo perdavimo iš krašto, oponentų vartininką Allisoną nuginklavo Bruno Petkovičius. Likusioje rungtynių eigoje nei viena komanda nepasižymėjo ir mačas kėlėsi į 11 metrų baudinių seriją.

Serijoje eilinį kartą šaltesnius nervus pademonstravo kroatų futbolininkai. Pastarieji realizavo visus keturis savo bandymus, tuo tarpu brazilų gretose pasižymėti nepavyko Rodrygo ir Marquinhosui.

Pusfinalyje Kroatijos futbolo rinktinė susitiks su Argentinos ir Nyderlandų poros nugalėtoju.