Taškų toliau nėra: Lietuvos rinktinė nusileido bulgarams po 82-ąją minutę prasileisto įvarčio © lff.lt nuotr.

Taškų sąskaitos lietuviams ir toliau atsidaryti nepavyksta atrankoje į Pasaulio čempionatą.

Šįkart svečiuose Lietuvos vyrų rinktinė 1:0 nusileido Bulgarijai po įvarčio, kuris krito 82-ąją minutę po standartinės situacijos.

Visas rungtynes bulgarai daugiau kontroliavo kamuolį, kūrė progas, tačiau jomis nepavyko pasinaudoti būtent iki tos 82-osios minutės.

Bulgarai bėgdami į greitą ataką išprovokavo pražangą, o po pakelto kamuolio įvartį pelnė Ivajlo Chochevas. Tiesa, dar buvo klausimų, ar nebuvo nuošalė, tačiau VAR įsikišimo buvo išvengta.

Po šio įvarčio buvo išvarytas dėl raudonos kortelės vienas iš Bulgarijos rinktinės vartininkų, Nikolay'us Mihaylovas, kurią bulgaras užsidirbo konfliktuodamas su teisėju.