„Žalgiris“ iškovojo gyvybiškai svarbų tašką Šveicarijoje © E. Žaldario nuotr.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynėse „Žalgiris“ svečiuose susitinka su „Basel“.

Varžovai įmušė pirmu smūgiu ir greitai padvigubino persvarą. Tačiau kėlinio pabaigoje M. Oyewusi spaudimas vartininkui leido grįžti į kovą. Antrojo kėlinio viduryje po F. Kyeremeh perdavimo M. Oyewusi pavyko rezultatą išlyginti.

Rungtynių įvykiai:

2 min. varžovų pirmas smūgis baigėsi įvarčiu. Po baudos smūgio atšokusį kamuolį stipriu smūgiu iš toli į viršutinį kampą pasiuntė Andy Dioufas.

4 min. šeimininkai turėjo puikų šansą, tačiau A. Zeqiri smūgį iš kairio baudos aikštelės krašto atrėmė E. Gertmonas.

13 min. „Basel“ puolėjas dar kartą įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgiavo pro šalį.

17 min. klaida šalia baudos aikštelės baigėsi Andi Zeqiri smūgiu iš dešinio baudos aikštelės krašto į viršutinį kampą.

24 min. E. Gertmonas atmušė pavojingą perdavimą iš krašto, o 26 min. dar vieną smūgį.

32 min. žalgiriečiai buvo arti įvarčio, bet po J. Bopesu perdavimo iš krašto Renano iš arti muštas kamuolys pataikė į virpstą.

41 min. po O. Buffo perdavimo iš dešino krašto kamuolio šalia vartų vos nepasiekė M. Oyewusi.

43 min. M. Oyewusi spaudimas vartininkui davė vaisių – M. Hitzas išmušdamas kamuolį pataikė į puolėją ir kamuolys įskriejo į tinklą.

Prieš pertrauką svečiai galėjo ir išlyginti rezultatą, bet po J. Bopesu perdavimo iš kairio krašto M. Miličkovičiaus galva muštas kamuolys praskriejo šalia vartų.

49 min. iš baudos aikštelės prieigų šalia vartų mušė O.Buffas.

51 min. po kampinio šalia vartų galva smūgiavo A. Comas.

62 min. „Žalgiris“ išlygino rezultatą. Po F. Kyeremeh perdavimo vienas prieš vieną atsidūręs M. Oyewusi smūgiavo taikliai.

70 min. pavojingai iš toli smūgiavo W. Burgeris.

77 min. pavojingą varžovų smūgį baudos aikštelėje blokavo J. Bopesu.