„Žalgiris“ išsigelbėjo Makedonijoje bei žengė į kitą Čempionų lygos etapą © E. Žaldario nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ buvo arti prarajos krašto, tačiau lemiamu metu sugebėjo išsigelbėti Šiaurės Makedonijoje.

Atsakomojame atrankos mače Lietuvos čempionai 2:1 palaužė „Strugos“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje „Žalgiris“ turėjo bent dvi puikias progas pasižymėti. Mathiasas Oyewusi bei Liviu Antalis buvo gerose pozicijose, tačiau įvarčio nepelnė.

Tas pats M. Oyewusi galėjo žalgiriečius išvesti į priekį ir antrojo kėlinio viduryje.

Viskas pasisuko net taip, kad 76-ąją minutę Besartas Ibraimi išvedė „Strugą“ į priekį. Puolėjas buvo tikslus prie 11 metrų žymos.

Už dviejų minučių „Žalgiriui“ pavyko lyginti rezultatą – įvartį pelnė Yuri Kendyshas. Neužilgo Oyewusi sukūrė pavojingą situacija varžovų baudos aikštelėje, o ten netyčia įvartį į savus vartus įsimušė Sava Radičius. Taip „Žalgiris“ šventė pergalę.

Pirmąjį atrankos etapą praėjęs „Žalgiris“ kitame etape susitiks su labai rimtu varžovu – Stambulo „Galatasaray“ ekipa.