„Žalgiris“ per plauką liko nuo Europos lygos © E. Žaldario nuotr.

Minimalų tikslą įvykdęs Vilniaus „Žalgiris“ liko netoli to, kad įvykdytų ir kitą planą – patekti į Europos lygos grupių etapą.

Antrose rungtynėse Lietuvos čempionai po pratęsimo 3:3 sužaidė su „Ludogorets“ ekipa.

Po pirmųjų 15-os rungtynių minučių rezultatas buvo jau 2:1 „Žalgirio“ naudai – pasižymėjo Fabianas Ourega ir Oliveris Buffas.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino „Ludogorets“ žaidėjas Matias Tissera, tačiau netrukus rezultatą persverė ir pratęsimą išplėšė Renanas Oliveira.

Per pratęsimą Bulgarijos čempionai po abejotino teisėjo sprendimo užsidirbo 11 m baudinį. Jį realizavo Olivieris Verdonas ir svečių ekipai pavyko patekti į Europos lygą.

Vis dėlto „Žalgiris“ irgi pasiekė istorinį pasiekimą – jau rudenį pravers Konferencijų lygos grupių etapą. Rytoj Lietuvos ekipa sužinos savo varžovus.