Žingsneliu arčiau Europos: po pratęsimo Vilniaus „Žalgiris“ patiesė varžovus iš Kosovo © E. Žaldario nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ pakartojo praeitų metų pasiekimą, dabar beliks jį pagerinti ir patekti į Europą.

Kaip ir praeitais metais, taip ir šiais vilniečiai sėkmingai įveikė pirmąjį atrankos etapą į Čempionų lygą, šįkart įveikdami Kosovo rinktinę bendru rezultatu 2:1.

Šiandienos rungtynėse Lietuvos čempionais „Ballkani“ ekipą pavyko įveikti tik po pratęsimo. Mačo herojumi tapo 62-ąją minutę po keitimo į aikštę žengęs Mathias Oyewusi Kehinde.

Puolėjas iš Nigerijos 97-ąją minutę apsivedė vartininką ir iš aštraus kampo tiksliai smūgiavo į vartus.

Pirmosios rungtynės baigėsi rezultatu 1:1, antrosios – 1:0 Vilniaus „Žalgirio“ naudai.

Antrajame atrankos etape „Žalgiris“ susitiks su Reikjaviko „Vikingur“ – Malmės „Malmo“ poros nugalėtoju. Pirmąjį mačą sunkiai, rezultatu 3:2 laimėjo nominalūs poros favoritai „Malmo“. Kitas atrankos etapas prasidės jau kitą savaitę.

Dabar, norint Vilniaus ekipai patekti bent jau į Konferencijų lygą, reikia laimėti bent vieną seriją iš artimiausiu trijų. Norint patekti į Čempionų lygą reikia laimėti visas 3, į Europos lygą – 2.