Gimnastas K. Padegimas – Europos jaunimo olimpinio festivalio čempionas! © LTOK nuotr.

Kristijonas Padegimas tapo vos antruoju Lietuvos sportinės gimnastikos atstovų per Europos jaunimo olimpinio festivalio, kuriam pavyko iškovoti medalį.

Jaunasis lietuvis tapo pratimų ant arklio rungties čempionu.

Tai yra trečiasis aukso medalis, kurį jaunieji Lietuvos olimpiečiai iškovojo šiose EJOF varžybose, vykstančiose Banska Bistricijoje, Slovakijoje. Aukso medalį taip pat iškovojo merginų 4x100 m l. stiliaus komanda ir Smiltė Plynykaitė, invidualioje rungtyje.

Vakare S. Plytnykaitė plauks 50 m laisvojo stiliaus pusfinalyje, o Silvija Statkevičius tai darys 800 laisvojo stiliaus plaukimo finale.

Krepšinio šešiolikmečių rinktinė festivalio pusfinalyje kausis su Vokietijos krepšininkais.