Atšaukta kova: S. Maslobojevo varžovas pranešė, kad rugpjūčio 20 dieną negali kovoti © Scanpix nuotr.

Deja, bent artimiausiu metu Sergėjui Maslobojevui neteks kovoti dėl „Glory“ pasaulio čempiono diržo.

Kikboksininkas oficialiai pranešė, kad rugpjūčio 20 dieną jo varžovu turėjęs būti olandas Luisas Tavaresas pranešė, jog negali kovoti. 

Savo soc. tinklų paskyrose S. Maslobojevas rašė: „Manau dauguma Jūsų jau žino, kad mano kova Glory 81 dėl čempiono diržo atšaukta. Varžovas pranešė, kad negali kovoti rugpjūčio 20 dieną. Tikslios priežasties aš dar nežinau, bet tai ir nėra taip svarbu. Svarbu yra tai, kad mano pasiruošimo etapas nutrauktas pačioje pabaigoje, kai iki kovos liko 10 dienų ir aš mintyse jau mačiau ringą, kuriame turėjo vykti kova! Žinau, kad daugelis Jūsų švelniai tariant yra nusivylę, bet patikėkite, kad ir mano jausmus sunku išreikšti žodžiais. Jeigu aš pasakysiu, kad esu giliai nusivylęs, tai neišreikšsiu ir dešimtadalio to, kas darosi manyje. Tokį įvykių posūkį sunku priimti. Galimai aš aplamai jo dar nesuvokiau ir nepajutau iki galo.

Bet žinokite, kad tokio palaikymo, kurį aš jaučiau per šitą pasiruošimo etapą man dar neteko pajausti. Ačiū Jums. Ačiū iš visos širdies. Kaip bebūtų sunku ir tuščia viduje aš pažadu, kad po trumpo atsistatymo proceso vėl grįšiu prie pasiruošimo ir vėl skirsiu jam visą save, kad kovo mėnesį, įvykdyti tai, kam aš ruošiausi visą savo gyvenimą.

Sudėliojame mintis, neprarandame šaltų nervų ir vėl darome tai, ką privalome daryti: einame pirmyn link savo tikslų. Mes vis tiek tai padarysime“, – teigė 35-erių kovotojas iš Lietuvos.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos