E. Stanionis įvardino koks procentas iš „JungleKing“ kovotojų galėtų jam pasipriešinti © Eimanto Stanionio asm nuotr.

Eimantas Stanionis po apginto WBA reguliaraus pasaulio čempiono diržo sudalyvavo specialioje pokalbių laidoje, kurią rengė UTMA organizatoriai.

Pasikalbėjimus vedė Rolandas Mackevičius. Jų metu buvo užduotas klausimas kiek naujos kartos (iš TikToko, iš „Jungle King“) kovotojų galėtų sukelti neramumų E. Stanioniui.

„Nulis“, – salėje pasigirdo nuomonė. Su ja boksininkas, žinoma, sutiko.

Pokalbio metu pasaulio čempionatas taip pat papasakojo apie savo patirtą traumą: „Treniruotėje gavau rimtą traumą, geriau nuskausminamuosius kiekvieną dieną. Aš sakiau, kad aš tos kovos neatšauksiu. 

Po kovos aš liūdėjau, nes galbūt nepasirodžiau taip, kaip žinau, kad galiu pasirodyti“, – apie pasiruošimą prieš kovą bei pačią kovą su G. Maestre kalbėjo E. Stanionis.

Kaunietis taip pat prisiminė komišką situaciją, kai JAV nuomavosi butą: „Realiai mes nežinojome, kad Amerikoje nuomoja apartamentus be baldų. Realiai yra virtuvė, šaldytuvas ir viskas.

Elektros irgi nebuvo, tik vieną dieną. Viską turi pasijungti pats, dujas. Nebuvo kur miegoti, tai mes pirmą naktį pledus susisukome, miegojome ant pledų. Paskui čiužinį užsisakėm, ant čiužinio miegojom. Paskui ir baldus užsisakėm iš IKEA. Biudžetas buvo mažas. Ten balaganas ir chaosas.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos