E. Stanionis paaiškino savo situaciją: „Jaučiuosi prislėgtai“ © Eimanto Stanionio asm nuotr.

Eimantas Stanionis (14-0, 9 nokautai) balandžio 29 dieną su Vergilu Ortizu jaunesniuoju nesusikaus.

Lietuvos boksininkui likimas vėl pakišo koją – jo varžovas pasigavo rimtą ligą, todėl daugiau nei metus į profesionalų ringą kojos nežengęs lietuvis ir toliau pratęs šią nesmagią seriją.

Savo situaciją E. Stanionis aiškino socialiniuose tinkluose, kur teigė, kad yra prislėgtas bei nori paspausti mygtuką „restart“. 

„Vakar vakare sulaukiau savo atstovų skambučio ir sužinojau, kad mano oponentas turi pasitraukti iš kovos. Kad būtų lengviau suprasti, noriu tautiečiams papasakoti ką tai reiškia visomis prasmėmis. Negaliu kaltinti nieko, kaltinu tik likimą, nes sveikata yra svarbiausias dalykas pasaulyje ir gerbdamas šį sportą ir savo oponentą linkiu jam kuo greitesnio atsistatymo“, – rašė 28-erių kaunietis. 

„FINANSAI. Ši kova būtų buvusi pelningiausia mano karjeroje KOL KAS, aš dėl to sunkiai dirbau, aukojau savo išteklius, Los Andžele pasiruošimo metu per mažiau nei mėnesį išleidau 10,000 $, o pinigai buvo skirti tam, kad galėčiau būti tinkamai pasiruošęs savo kovai, o dabar neturiu nei garantijų, kad kova įvyks, nei garantijų, kad gausiu tokios pačios vertės susitarimą.

PASIRUOŠIMAS. Iki kovos buvo likęs mėnuo, buvau jau prie pat savo formos piko, šios kovos beprotiškai laukiau ir kiekviena mano diena buvo mintimis tik apie šią kovą.

KAS TOLIAU? Sunkiausia atsakyti į šį klausimą, o vakar toks klausimas pradėjo ėsti iš vidaus ir visa naktis tiesiog buvo tragiška. Likau tokioje vietoje, kad ir vėl neturiu aiškumo, turiu laukti atsakymų iš JAV, o šiuo metu, po ilgiau nei metų pertraukos viskas ką aš noriu daryti - atsidurti bokso ringe.

Jaučiuosi prislėgtai, nes mano tikslas yra kovoti 3-4 kartus per metus, o per paskutinius metus net nebuvau priartėjęs prie bokso ringo ir tai yra labai sunkiai pakeliama psichologinė našta. Kartais atrodo, kad likimas yra nusiteikęs prieš, bet ačiū palaikantiems, ačiū visai mano aplinkai iš kurios jaučiu besąlygišką palaikymą ir tai prie pačio sunkiausio scenarijaus mane veda į priekį ir aš grįšiu dar stipresnis.

Dėl interviu ir žurnalistų klausimų, prašau supratingumo artimiausias laikas bus skirtas man, tam, kad galėčiau paspausti "RESTART" mygtuką, nes to man dabar labai reikia“, – atviras buvo Eimantas Stanionis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos