Kuvalda grįžo sėkmingai: S. Maslobojevas įveikė žymiai jaunesnį varžovą iš Surinamo © RIZIN nuotr.

Sergėjus Maslobojevas, kitaip gerai žinomas kaip Kuvalda, po dviejų metų pertraukos grįžo į profesionalų ringą.

„Glory 79: Collision 3“ kikbokso kovų turnyre 34-erių S. Maslobojevas (33-5) įveikė 23-ejų atstovą iš Surinamo Donegi Abena (24-9).

Kovos nugalėtojas lietuvis buvo paskelbtas tik po teisėju sprendimo, kurių nuomonės išsiskyrė (29-28, 29-28, 28-29, 28-29, 30-27).

Du teisėjai matė, jog kovoje buvo pranašesnis Surinamo atstovas Donegi Abena, o trys teisėjai nugalėtoju matė kovotoją iš Lietuvos – Kuvaldą.

Po kovos S. Maslobojevas pripažino, jog buvo nelengva po dviejų metų pertraukos grįžti į ringą.

Vienam geriausių Lietuvos kikboksininkui S. Maslobojevui tai buvo trečioji pergalė „Glory“ turnyruose iš eilės, o D. Abena patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

Tiesa, viskas nebuvo taip rožėmis klota, kadangi kovos metu atrodė, jog ringas yra slidus ir dėl to abu kovotojai kartas nuo karto priklaupė ant žemės.