„UFC 277“: B. Moreno iškovojo laikinąjį čempiono diržą ir iškvietė į kovą D. Figueiredo © AFP nuotr.

Ankstų sekmadienio rytą, Dalase įvyko „UFC 277“ turnyras, kuriame įvyko kova dėl lengviausio svorio (56,7 kg) laikinojo čempiono diržo tarp Brandono Moreno ir Kai Kara–France'o“.

Nugalėtojas, iškovojęs laikinąjį čempiono diržą, užsitikrina galimybę kovoti dėl tikrojo čempiono diržo šioje svorio kategorijoje. Šiuo metu diržą gina Deivesonas Figueiredo.

Kovą trečiojo raundo pabaigoje laimėjo buvęs čempionas B. Moreno, kuris pergalę iškovojo stipriu smūgiu į pilvą.

Pirmuosius du raundus užtikrinčiau atrodė B. Moreno, tiesa didžiąją trečio raundo dalį solidžiau kovojo zelandietis Kara–France'as. Tačiau stiprus smūgis į pilvo sritį nebeleido zelandiečiui tęstis kovos ir Brandonas Moreno buvo paskelbtas kovos nugalėtoju.

Po kovos meksikietis kreipėsi į dabartinį čempioną D. Figueiredo, kuris įžengė į narvą su čempiono diržu. Brandonas Moreno išreiškė didelę pagarbą čempionui ir iškvietė brazilą į kovą. Abu kovotojai sukirto rankomis ir dėl čempiono diržo susikaus jau ketvirtąjį kartą.