10 tūkstančių sirgalių akivaizdoje „Žalgiris“ tik paskutinėmis minutėmis nusileido „Zenit“ © zalgiris.lt nuotr.

Šį vakarą į Žalgirio areną palaikyti Kauno „Žalgirio“ komandos buvo susirinkę daugiau nei 10 tūkstančių krepšinio sirgalių.

Tiesa, „Žalgiris“ namuose 64:70 (16:21, 18:19, 17:15, 13:15) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai.

Šiose rungtynėse didžiąją dalį laiko pirmavo svečiai iš Rusijos. Tačiau trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ buvo priartėjęs maksimaliai iki varžovų bei juos aplenkęs.

Dar likus mažiau nei minutei „Žalgiris“ nuo varžovų atsiliko tik 4 taškais (61:65), tačiau tuomet Jordano Lloydo dvitaškis uždarė šias rungtynes.

Svečius į pergalę vedė būtent J. Lloydas, kurio sąskaitoje – 19 taškų. Puikiai jam talkino ir lenkas Mateušas Ponitka, kuris surinko 13 naudingumo balų.

„Žalgirio“ gretose puikiai pasirodė Joshas Nebo, kuris surinko 14 naudingumo balų. Lukas Lekavičius pridėjo 10 taškų, Janis Strelniekas – 14.

Kitą savaitę bus Eurolygos dviguba savaitė, kurioje „Žalgiris“ susitiks su Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Pirėjo „Olympiakos“ ekipos.