11-ą kartą iš eilės LKL čempionate triumfavo „Žalgiris“ © Basketnews nuotr.

Kauno „Žalgiris“ 11-ą kartą iš eilės triumfavo LKL pirmenybėse.

Finale žalgiriečiai 84:73(16:15, 25:23, 23:15, 20:20) įveikė Vilniaus „Rytą“. Tai buvo pačios atkakliausios finalo serijos rungtynės, antro kėlinio pabaigoje „Rytas“ dar pirmavo, o po dviejų kėlinių atsilikinėjo tik 3 taškais vilniečiais.

Tačiau po pertraukos žalgiriečiai įjungė savo Eurolygos režimą, padidino pranašumą ir didesnių vilčių „Rytui“ nesuteikė, nors tai ir buvo pačios atkakliausios serijos rungtynės.

Finalo serijos MVP tapo „Žalgirio“ įžaidėjas Thomasas Walkupas, kuris paskutinėse rungtynėse pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Taip pat nugalėtojams 22 naudingumo balus surinko Marius Grigonis, o 16 surinko Joffrey Lauvergne'as.

Svečius į priekį vedė Martynas Echodas, Andrew Goudelockas, Ivanas Buva, kurie surinko 61 tašką bei 65 naudingumo balus, tačiau to nepakako.

Na, o LKL dar liko pabaigti seriją dėl trečiosios vietos ir tuomet sezonas baigsis, ketvirtos rungtynės ten - jau rytoj.