18-mečiai sutriuškino Čekijos bendraamžius ir žengė į EČ ketvirtfinalį © FIBA nuotr.

Lietuvos 18-mečių rinktinė tęsia puikų pasirodymą Izmire (Turkija) vykstančiame Europos U18 krepšinio čempionate.

Be pralaimėjimų grupės etapą baigia lietuviai, aštunfinalyje 88:57 (27:16, 24:13, 21:13, 16:15) sutriuškino Čekijos bendraamžius ir pateko tarp aštuonių stipriausių čempionato rinktinių.

Ketvirtfinalyje lietuvių laukia turnyro šeimininkų Turkijos ir Didžiosios Britanijos poros nugalėtojas.

Lietuviai dominavo nuo pat rungtynių pradžios. Motiejaus Krivo ir Pauliaus Murausko vedama rinktinė dar iki pertraukos susikrovė 22 taškų pranašumą (51:29).

Po pertraukos lietuviai toliau dominavo ir vienu metu buvo įgiję ir didesnę persvarą nei 30 taškų.

Lyderius pradėjusi tausoti rinktinė leido kiek prisivyti varžovams, bet vis tiek sugebėjo iškovoti užtikrintą pergalę.

Lietuvius į pergalę vedė 16 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 30 naudingumo balų surinkęs Motiejus Krivas. Paulius Murauskas surinko 20 taškų.