4 iš eilės: E. Ulanovo tritaškiai paskandino „Crvena Zvezda“ © Scanpix Baltics nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (12-8) įspūdingai išsigelbėjo Eurolygoje.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai 71:66 (20:12, 18:18, 12:26, 21:10) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ (10-10).

Tai buvo ketvirtoji „Žalgirio“ pergalė iš eilės Eurolygoje.

Pirmoje rungtynių pusėje žalgiriečiai demonstravo agresyvią gynybą, o kauniečius į priekį vedė naujoko Achille Polonaros ir Rolando Šmito tritaškiai.

Antrojo kėlinio pabaigoje, blokų vakarėlį surengė Kevarriusas Hayesas, o savo gynybinį pasirodymą pirmoje rungtynių pusėje amerikietis baigė stogu Nemanja Nedovičiui.

Trečiąjį kėlinį serbai pradėjo trimis tritaškiais, bet Lukas Lekavičius atsakė savo tolimu metimu ir leido šeimininkams išlaikyti trapų pranašumą (45:41).

Kauniečiai įklimpo varžovų gynybos gniaužtuose ir pralaimėjo atkarpą 5:15 (50:56).

Žalgiriečiai toliau strigo puolime, o Filipas Petruševas idealiai atakavo krepšį (57:64).

Likus 2:20 minutės iki ketvirto kėlinio pabaigos, Edgaras Ulanovas sušvelnino deficitą iki 3 taškų (61:64).

Tomas Dimša tritaškiu išlygino rezultatą (64:64), o Edgaras Ulanovas persvėrė rezultatą (67:64).

Edgaras Ulanovas smeigė dar vieną tritaškį ir paskandino varžovus.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 13 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), A.Polonora 10 (3 blk.), R.Šmitas 10, T.Dimša 7, A.Butkevičius 7 (7 atk. kam.), L.Lekavičius 7, I.Brazdeikis 7, K.Hayesas 6 (2 per. kam.), I.Tayloras 2 (2 per. kam.), L.Birutis 2.

„Crvena Zvezda“: F.Petruševas 16, N.Nedovičius 11,