A. Trinchieri – apie MVP Birutį, iškovotą titulą ir pergalės šventimą © LKL nuotr.

Kauno „Žalgiris“ iškovojo pirmą šio sezono trofėjų – Citadele Karaliaus Mindaugo taurę. Finale 86:70 buvo nugalėtas Panevėžio „7bet-Lietkabelis“.

Žalgiriečių treneris Andrea Trinchieri po susitikimo pasidžiaugė savo komandos pasirodymu.

„Žalgiris“ triumfavo Citadele KMT penktą sykį paeiliui.

„Tai buvo puikus savaitgalis mums. Prašiau komandos suprasti, kad svarbiausia yra trofėjaus kėlimas. Vakar turėjome sunkias rungtynes, šiandien kontroliavome rungtynes ir nusipelnėme pergalės. Esu laimingas dėl atmosferos, beveik pilnos arenos, gero krepšinio šou. Tai – krepšinio šalis. Žinau, kad „Žalgirio“ organizacijai šie titulai įprasti“, – sakė italas.

Jis atidavė duoklę progresą šį sezoną pademonstravusiam Dovydui Giedraičiui, kuris dėl traumos praleido finalą. Taip pat – MVP tapusiam Laurynui Biručiui.

„Žaidimas kalba už save. Pamačiau puikų talentą, pamačiau, kad jis gali mesti floaterį ir paprašiau jį tai daryti. Jis priėmė iššūkį daryti šį tą naujo ir dabar yra MVP. Jis puikus vyrukas, daug dirbantis, jis žaidė per skausmus ir to nusipelno“, – apie L.Birutį šnekėjo jis.

Paklaustas, kaip žada švęsti titulą, A.Trinchieri minėjo Rūtos Meilutytės pasiekimą pasaulio čempionate.

„Šiandien Lietuvos plaukikė laimėjo auksą, taip? Noriu užpildyti baseiną geru vynu. Olimpinį baseiną“, – šypsojosi A.Trinchieri.

Nenadas Čanakas po pralaimėjimo akcentavo pagrindinę to priežastį – savo komandos nebuvimą vienu kumščiu.

„Žalgiris“ trofėjaus nusipelnė. Buvome toli nuo to, kad būtume konkurencingi kauniečiams. Tame yra ir mano kaltės, kad tam tikrų dalykų nesukontroliavome bei nesilaikėme. Jei nesi kumštis, negali laimėti tokio finalo. Nežaidėme kaip komanda, galvojome apie save individualiai. Tai – trenerio kaltė. Jei nori sėkmės, turi laikytis konkrečios idėjos“, – sakė jis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos