Andrius Šidlauskas Europos plaukimo čempionato pusfinalyje – devintas © Unsplash nuotr.

Rumunijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate trumpame (25 m) baseine trečiadienio vakarą vyrų 100 m krūtine rungties pusfinalyje pasirodė Andrius Šidlauskas (Šiaulių PC „Delfinas“).

Lietuvis pirmajame pusfinalio plaukime finišavo ketvirtas, nuotolį įveikęs per 58,11 sek.

Bendroje įskaitoje panevėžietis užėmė devintą vietą ir bus pirmas atsarginis sportininkas.

Geriausią laiką tarp visų 16-os pusfinalio dalyvių užfiksavo Arno Kamminga (56,37 sek.) iš Nyderlandų, o vietą finale garantavo  57,87 sek. rezultatas.

Ryte A. Šidlauskas buvo 13-as (58,36 sek.), o jo asmeninis šios rungties karjeros rekordas yra 57,52 sek.

Lietuvos rekordas (57,02 sek.) nuo 2015 metų priklauso Giedriui Titeniui.

Vyrų 100 m plaukimo krūtine finalas įvyks ketvirtadienio vakarą.

„LTU Aquatics“ primena, kad Rumunijoje sidabro medalį vyrų 400 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje antradienį Lietuvai iškovojo Danas Rapšys.