Atrankoje į Europos čempionatą – svarbi Lietuvos rinktinės pergalė © FIBA nuotr.

Lietuvos moterų rinktinė (2-1) iškovojo labai svarbią pergalę atrankoje į 2023 metų Europos čempionatą.

Lietuvės namuose 81:62 (23:17, 14:25, 29:10, 15:10) nugalėjo Ukrainos rinktinę (2-1).

Lietuvos rinktinė sėkmingai pradėjo rungtynes. Laura Juškaitė pelnė 11 taškų per pirmąjį kėlinį, o lietuvės vienu metu buvo įgijusios 13 taškų persvarą (23:10).

Tiesa, ukrainietėms pavyko sugrįžti į rungtynes ir išlyginti rezultatą (35:35).

Rungtynės klostėsi lygiai iki trečiojo kėlinio vidurio, kur lietuvės vėl spurtavo ir susikrovė 17 taškų persvarą, kuri įtvirtino pergalę.

Lietuvos rinktinę į pergalę vedė Gintarė Petronytė pelniusi 27 taškus ir atkovojusi 12 kamuolių, laura Juškaitė surinko 20 taškų, o jaunoji Lietuvos talentė Justė Jocytė pridėjo 15 taškų.

Ukrainiečių neišgelbėjo puikus Alinos Iagupovos žaidimas. Komandos lyderė pelnė 18 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Grupėje taip pat rungtyniauja Prancūzija ir Suomija. Iš grupės į Europos čempionatą pateks pirmąją vietą užėmusi rinktinė bei keturios geriausios antros vietos grupėse.