„Betsafe-LKL“: Dramatiškoje kovoje „Šiauliai“ krito Jonavoje © LKL.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) itin svarbią pergalę įsirašė Jonavos „Cbet“ (9/14) ekipa.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje dramatiškai 81:80 (14:24, 31:19, 24:22, 12:15) nugalėjo „Šiaulių“ (5/19) krepšininkus.

Likus kiek daugiau nei minutei iki rungtynių pabaigos „Cbet“ turėjo solidžią 7 taškų persvarą (81:74). Visgi, svečiai taip lengvai pergalės neatidavė – Benas Vanderis Plasas pelnė tritaškį, o likus pusei minutės LJ Thorpas pelnė dvitaškį su pražanga – 80:81.

Jonaviečiai rungtynių pabaigoje klydo ir „Šiauliams“ suteikė progą laimėti, tačiau Shaquillas Keitho ir LJ Thorpo metimai skriejo pro šalį ir komandos neišgelbėjo.

„Šiauliai“: Eimantas Stankevičius 19, Bennettas Vander Plasas 17, Leonardas Thorpe'as 16 (8 rez. perd.), Paulius Danusevičius 7, Tomašas Pavelka, Nojus Mineikis ir Dovydas Romančenko po 6.

„CBet“: Justas Furmanavičius 23, Strahinja Micovičius ir Ryanas Larsonas (8 rez. perd.) po 16, Tauras Jogėla 10 (9 atk. kam.), Diante Garrettas 8, Lukas Kreišmontas 4.