„Betsafe-LKL“ lyderių mūšyje – užtikrinta „Žalgirio“ pergalė prieš „Rytą“ © LKL nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate Kauno „Žalgiris“ (22/2) pasiekė trečiąją sezono pergalę prieš Vilniaus „Ryto“ (20/5) komandą.

Po šių rungtynių Kauno ekipa įsitvirtino lyderiavimą „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje.

Andrea Trinchieri auklėtiniai užtikrintai namuose rezultatu 92:78 (27:22, 22:19, 19:16, 24:21) nugalėjo principinius priešininkus iš Vilniaus.

Rungtynės abiejoms komandoms prasidėjo apylygiai. Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje kauniečiai atakavo tiksliau ir kėlinį užbaigė turėdami 5 taškų persvarą – 27:22.

Antrajame kėlinyje Sostinės ekipa pradėjo 5 taškais iš eilės ir išlygino rezultatą (27:27), tačiau Edgaro Ulanovo ir Keenano Evanso pastangomis „Žalgiris“ susigrąžino didesnį pranašumą (33:27). Kėlinio viduryje komandos vėl kovojo taškas į tašką, bet paskutinėse atakose taiklūs Edmondo Sumnerio ir Dovydo Giedraičio tritaškiai leido šeimininkams įgyti 8 taškų pranašumą – 49:41.

Trečiąjį kėlinį vėl geriau startavo svečiai ir po Marcuso Fosterio dvitaškio atsiliko vos dviem taškais (50:52). Tuomet po tritaškį pataikė Edmondas Sumneris, Brady Manekas bei Keenanas Evansas, o „Ryto“ krepšininkai atsakė dvitaškiais metimais (61:54). Kėlinį geriau užbaigė Kauno ekipa ir į ketvirtąjį kėlinį žengė turėdami dviženklį pranašumą – 68:57.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ tolo, o vilniečiai atsakymų nesurado (78:61). Po šios atkarpos Giedriaus Žibėno kariaunai atsitiesti nepavyko, o šeimininkai šventė pergalę rezultatu 92:78.

Puikias rungtynes sužaidė Lukas Lekavičius, jis išviso surinko 22 taškus (4/5 trit.) bei 5 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgiris“: L. Lekavičius 22 (4/5 trit., 5 rez. perdavimai), B. Manekas 13, E. Sumneris 13, K. Evansas 12.

„Rytas“: J. Gorhamas 11, R. J. Cole'as 11, G. Masiulis 10, M. Echodas 10, M. Fosteris 10.