„Betsafe-LKL“: „Rytas“ išvykoje susitvarkė su Kėdainių ekipa © LKL.lt nuotr.

„Betsafe-LKL“ čempionate dar vieną pergalę įsirašė Vilniaus „Ryto“ (19/4) ekipa.

Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje rezultatu 88:79 (21:19, 28:11, 24:27, 15:22) užtikrintai susitvarkė su vietos Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ krepšininkais.

Sostinės komanda jau pirmajame kėlinyje pabėgo į priekį po atkarpos 15:5, tačiau pirmajame kėlinyje šeimininkai deficitą sumažino vos iki 2 taškų – 19:21.

Antrajame kėlinyje vilniečiai vėl spurtavo atkarpa 12:0 (35:22). Antrajame kėlinyje ir toliau dominavę „Ryto“ krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 19 taškų persvarą – 49:30.

Antroje mačo dalyje šeimininkams sėkmingiau prisivyti Giedriaus Žibėno auklėtinių nepavyko, o „Rytas“ šventė užtikrintą pergalę 88:79.

Martynas Echodas rungynes praleido dėl poilsio.

Kitame ture Gedimino Petrausko auklėtinių laukia kito sostinės klubo išbandymas, vykstant į svečius pas Vilniaus „Wolves“ (15-8), „Rytas“ savo arenoje priims dar ketvirtadienį įveiktą Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (13-9).

„Rytas“: Javinas DeLaurieras 16 (8/9 dvit., 6 atk. kam.), Gytis Masiulis 14, Justinas Gorhamas 13 (5/6 dvit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Marcusas Fosteris 10, Gytis Radzevičius 9 (8 atk. kam.), Margiris Normantas 8, Lukas Uleckas 5, Arnas Velička (6 rez. perd.) ir Gantas Križanauskas po 3, R. J. Cole'as 2.

„Nevėžis-Optibet“: Zane Watermanas 18, Amitas Ebo 16 (9 rez. perd.), Francis Okoro 15 (7/11 dvit., 17 atk. kam.), Seanas McNeilas 12, Courtney Ramey 6 , Gediminas Alisas 5, Ignas Vaitkus 3, Justinas Marcinkevičius ir Robertas Keliačius po 2.